Першого дня вступної кампанії в ЛНУ ім. Івана Франка ажіотажу не було

logo
pershogo_dnja_vstupnoji_kampaniji_v_lnu_im_ivana_franka_azhiotazhu_ne_bulo.jpg


Сьогодні, 11 липня, в перший день вступної кампанії у ЛНУ ім. Івана Франка ажіотажу серед вступників не було. Однак перші охочі навчатись прийшли до університету о 07:30 за консультацією. Про це сьогодні, 11 липня, на брифінгу розповів Андрій Гукалюк відповідальний секретар Приймальної комісії університету.

За його словами, порівняно із минулими роками вранці ажіотажу серед вступників не було.

“Були вступники, які потребували допомоги чи консультації наших працівників. Ми можемо пояснити, як подавати документи та допомогти, однак не подати замість когось документи”, – зазначив Андрій Гукалюк.

“Потрібно мати на увазі, що ВНЗ перевіряє на коректність усі заяви, особливо це стосується середнього балу атестату. Щоб не було такого, щоб хтось задекларував середній бал 12, а потім з’ясується, що там 8,5 балів. Якщо такі випадки траплятимуться, тоді ми будемо відхиляти такі заяви задля уточнення балів”, – наголосив відповідальний секретар Приймальної комісії.

“Щодо термінів вступної кампанії для бакалаврів, то це 11-27 липня. Але є ряд категорій вступників, які складають  вступні випробування чи проходять співбесіди, то вони подають документи до 20 липня. 

Що стосується вступної кампанії на старші курси – на ОКР (освітньо-кваліфікаційний рівень) «магістр»  і «спеціаліст», то вона розпочалась 7 липня і триватиме до 18 липня. Після 18 липня ці особи складатимуть вступні іспити із іноземної мови та фаховий іспит”, – розповів Андрій Гукалюк.

“З приводу кількості бюджетних місць, то у МОН їх збільшили на технічні спеціальності  – це комп’ютерні науки та інформаційні технології, прикладна математика. Станом на сьогодні інформації щодо держзамовлення на ОКР «магістр»  і «спеціаліст» немає”, – додав Андрій Гукалюк.

Водночас ректор ЛНУ ім. Івана Франка Володимир Мельник наголосив,  що в університеті вивчають усі слов’янські мови  та усі основні європейські, також провідні східні – китайську, японську, перську та арабську.

“Ми проводимо роботу із посольствами, щоб покращувати наші співпраці. Також запрошуємо професорів провідних університетів, щоб вони навчали наших студентів як носії мови”, – сказав Володимир Мельник.

Важливо зазначити, що набір цього року на ОКР «спеціаліст» відбувається востаннє. 

Термін подачі оригіналів на ОКР “бакалавр” на бюджетну форму навчання розпочнеться 1 серпня і триватиме до  5 серпня, щодо платників, то до 10 серпня можна подати оригінали документів.

Як писало Гал-інфо, цього року вперше всі абітурієнти подаватимуть документи через Інтернет.

Реєстрація вступників відбувається за посиланням.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ

А поділитися?