Петро Порошенко відвідав Львівський бронетанковий завод

logo
110864_petro_poroshenko_vidvidav_lvivskij_bronet.jpeg


Президент України Петро Порошенко вважає головним здобутком держави за останні три роки і його досягненням на посаді те, що сьогодні Збройні сили України стали високоефективною, сильною і патріотичною армією. Про це він заявив у п’ятницю, 14 липня, під час робочого візиту до Львова.

«Сьогодні ЗСУ входять у десятку найбільш ефективних армій континенту. Сьогодні український воїн добре навчений, нагодований, одягнений, патріотичний і добре озброєний», – сказав Петро Порошенко.

За його словами, видатки на оборону зростають. Понад 4 млрд грн буде виділено Міністерству оборони на підвищення обороноздатності держави. Зокрема, Львівський бронетанковий завод отримає держзамовлення на 920 млн грн. За ці кошти мають модернізувати 72 танки, поставити ЗСУ бронемашини «Дозор-Б», евакуаційну, протипожежну техніку.

Разом із цим, за словами президента, армія потребує якісно підготовлених і патріотичних офіцерів, і важливу роль у цьому відіграє саме Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

«Національна академія сухопутних військ – це гордість міста, області і всієї країни. Вісім випускників академії стали Героями України. Це – кожен шостий за останні три роки», – зазначив президент.

Він запевнив, що академії не загрожує реформування чи скорочення навчальних дисциплін та курсантів, у зв’язку з реорганізацією факультету з підготовки танкістів-механіків у Харкові в інститут.

«Де, як не у Львові виховують фахівців і патріотів? Справа не лише в унікальній учбовій і матеріальній базі навчального закладу, головне, що тут панує атмосфера патріотизму», – сказав Петро Порошенко.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...