Під будинком Садового влаштували пікет

logo
105405_pid_budinkom_sadovogo_vlashtuvali_piket.jpeg


Сьогодні, 29 червня, під будинком міського голови Львова Андрія Садового місцеві мешканці влаштували пікет. Люди тримають в руках плакат з написом «Садовий, впусти пожити». Про це повідомляють активісти спільноти «Варта 1» у Facebook, передає Львівський портал.

Власне, на акцію протесту зібралися мешканці аварійного будинку на вул. Лемківська, 9. Люди обурені тим, що біля їхнього помешкання хочуть починати нове будівництво, що може ще більше загострити ситуацію із станом будинку.

Як пояснив активіст Роман Верхоляк, «депутати Львівської міськради надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Лемківській, 9 невідомій компанії «Резерв плюс», не врахувавши інтересів мешканців аварійного будинку вул. Лемківська, 9».

«З особистих джерел стало відомо, що 29 червня на сесії Львівської міської ради ці ж депутати проголосують за надання її в оренду вище згаданій компанії», – написав він у Facebook.

«Винесення рішення про надання земельної ділянки під забудову без переселення жителів будинку може призвести до остаточного руйнування аварійного будинку з смертельними наслідками», – підсумувала активістка Галина Верхоляк.

Фото: Галина Верхоляк


Реклама

А поділитися?