Під час будівництва житлового комплексу на вул. Шевченка незаконно зрізали 42 дерева

logo
27673_pid_chas_budivnictva_zhitlovogo_kompleksu.jpeg


На вул. Шевченка, 60, під час будівництва житлового комплексу «Семицвіт» ТзОВ «Патриаком» незаконно зрізало 42 дерева. Цей факт зафіксувало управління екології та благоустрою Львівської міськради спільно з Держекоінспекцією.

«ТзОВ «Патриаком» самовільно зрізали дерева на території, де ведуть будівництво. Ми спільно з Держекоінспекцією зафіксували кількість зрізаних дерев та розрахували завдані довкіллю збитки», – прокоментував ZAXID.NET начальник управління екології ЛМР Андрій Галушка.

Зокрема, Держекоінспекція у Львівській області порахувала, що у результаті незаконної зрізки дерев, вартість шкоди, завданої довкіллю, становить 28 тис. грн., також в управлінні екології кажуть, що приблизна вартість зрізаних дерев становить понад 104 тис. грн. За словами Андрія Галушки, протягом місяця ТзОВ «Патриаком» має сплатити ці штрафи. 

«Якщо ці кошти не будуть сплачені, то звертатимемось до них у судовому порядку, залучатимемо правоохоронні органи, бо, фактично, це є крадіжкою майна. Дерево – це майно громади, за яке вони повинні заплатити місту», – додав Андрій Галушка.

Житловий комплекс «Семицтвіт» на вул. Шевченка, 60, займає площу більше 7 га, до нього входять 16 будинків зі змінною 8-16 поверховістю.

А поділитися?Вам має сподобатись...