Під час конкурсу на посади приватних виконавців вчинено диверсію?

logo
140802_pid_chas_konkursu_na_posadi_privatnih_vik.jpeg


У системі тестування для майбутніх приватних виконавців Міністерства юстиції України помітили несанкціоноване втручання. Про це повідомила голова Громадської ради при СБУ Львівщини Галина Янко.

«Звернулися до Громадської ради УСБУ у Львівській області кандидати у приватні виконавці, що здавали іспити в Мінюсті.

Цитую: “Вже три іспити поспіль жодна людина не здає іспиту, не пройшовши навіть 1 етапу тестування, хоч питання опубліковані.

…..Ми із колегами припускаємо що є певна кількість питань (скажімо 30/50) відповіді на які в систему внесено невірно. Таким чином без додаткових втручань ці «30/50» із 2000 внесених питань не вплинуть суттєво на результат, але це за умови що саме ці запитання «спеціально» не попадуть в 100 відібраних для іспиту.

Зараз ми із колегами співставляємо запитання, які були в кожного з нас на іспиті і виводимо те число запитань котрі були однаковими в усіх (такі є 100% і їх немало, вони були на іспиті 25.09. і на іспиті 02.10,09.10)”»,- повідомила вона.

Відтак Громадська рада при СБУ звертається до міністра юстиції Павла Петренка, аби конкурс на посади приватних виконавців провели прозоро.

«Шановний Павло Петренко виглядає на те, що хтось свідомо провів диверсію у ввіреному Вам відомстві, і втрутився несанкціоновано в систему. Просимо негайно створити незалежну комісію при Мінюсті щодо вищезазначеного питання за участю представників громадськості та журналістів, і прозоро для всієї країни провести конкурс», – зазначила Г. Янко.

Як відомо, посада приватних виконавців в Україні з’явилась цього року – у березні Мін’юст  закінчив підготовку перший приватних виконавців.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...