Пiд час нiчного полювання син застрелив батька, а кум – кума

logo
113643_pid_chas_nichnogo_poljuvannja_sin_zastrel.jpeg


23.07.2017 00:12

Пiд час нiчного полювання син застрелив батька, а кум - кума

64-рiчного селянина о третiй годинi ночi привiз до лiкарнi 38-рiчний син. У чоловiка було вогнепальне поранення в шию, вiн не подавав ознак життя…

Як виявилося, тiєї ночi чоловiки озброїлися незареєстрованими мисливськими гладкоствольними рушницями та вирушили полювати на дикого кабана. Пiд час полювання i пролунав фатальний пострiл. Син вiдвiз батька до лiкарнi, але медики вже не змогли його врятувати.

“Рушницi та iншi речовi докази вилучили, — розповiла Свiтлана Добровольська, начальник вiддiлу комунiкацiї ГУ НП у Львiвськiй областi. — Тривають слiдчi дiї. За фактом навмисного вбивства розпочали кримiнальне провадження”. 

А на Київщинi, у Вишгородському районi, двоє чоловiкiв напiдпитку теж посеред ночi пiшли на полювання. Озброєнi мисливськими рушницями, планували повернутися додому зi здобиччю. Та коли пролунав пострiл, куля опинилася в животi 34-рiчного чоловiка. Пораненого кума горе-мисливець привiз додому. Швидку допомогу викликав не одразу. Тож, коли медики прибули, врятувати потерпiлого не вдалося — вiн помер дорогою до лiкарнi.

32-рiчний кум загиблого, житель Житомирської областi, упродовж доби вводив в оману полiцейських. Постiйно давав неправдивi покази. Розповiдав, що на полювання не ходив, а лише чекав товариша в автомобiлi. Коли почув пострiл, вирушив на пошуки та знайшов його пораненим. Лише пiд час допиту на полiграфi чоловiк зiзнався у скоєному.

“Загиблий мав при собi зареєстровану рушницю, натомiсть у розпорядженнi його товариша легальної зброї не було, — повiдомив Дмитро Ценов, начальник полiцiї Київщини. — Порушниковi загрожує обмеження волi вiд трьох до п’яти рокiв або позбавлення волi на той самий строк”.

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...