“Підкинули сусідам”. На Тернопільщині невідомі вивалили львівське сміття

logo
41435_pidkinuli_susidam_na_ternopilwini_nevidom.jpeg


Місцева охорона навіть не встигла завадити водіям двох сміттєвозів.

Два сміттєвози з львівськими номерами заїхали на Тернопільщину і викинули вантаж просто на узбіччя біля села Малашівці.

До міського полігону побутових відходів вони не доїхали, а охорона смітника біля села навіть не встигла їм завадити, йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Покопирсавшись у відходах, місцеві комунальники знайшли “львівський слід” — чеки з крамниць, поштові обгортки з львівськими адресами.

Читайте також: Суд закрив Грибовицьке сміттєзвалище під Львовом

“Тут є всі ознаки, що це сміття мешканців міста Львова. Як воно опинилося в Тернополі, яким чином, на яких підставах, ці питання до правоохоронних органів. Можемо відразу сказати, що це стаття забруднення навколишнього середовища і , вибачте, підкидати сусідам своє сміття — це не вміщається, ні в моральний, ні в етичний формат”, — заявив Владислав Стемковський, член виконкому Тернопільської міськради.

Поліція та місцева влада з’ясовуватимуть, як сміття з сусідньої області опинилося за 18 км від Тернополя. Додамо, що дозволів утилізацію відходів ніхто не давав.

Як сміття із сусідньої області опинилося за 18 кілометрів від Тернополя, з*ясовуватиме поліція і місцева влада. Адже дозволів на утилізацію відходів ніхто не давав.

ТСН. Ранок
Сьогодні, 09:05

У пошуках, куди викинути відходи, два сміттєвози з львівськими номерами заїхали на Тернопільщину. Та до міського полігону побутових відходів не доїхали, свій вантаж викинули просто на узбіччя біля села Малашівці. Охорона смітника навіть не встигла їм завадити. Покопирсавшись у відходах, місцеві комунальники знайшли львівський слід – це чеки з крамниць, поштові обгортки з львівськими адресами.
 

Нагадаємо, раніше активісти Борисполя викликали поліцію, коли помітили, що на місцевому сміттєзвалищі дві вантажівки незаконно вивантажують сміття. Як виявилося, це сміття також було з Львівщини.


Реклама

А поділитися?