Підлеглі Садового не хотіли віддавати львівському ОСББ приміщення

logo
114908_pidlegli_sadovogo_ne_hotili_viddavati_lvi.jpeg


Працівники управління юстиції довели у судах неправомірність дій працівників Львівської міськради.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

“ОСББ “Надія НЛ” звернулось до нас з оскарженням реєстрації відмови реєстрації допоміжних приміщень. Міськрада відмовила їм у державній реєстрації цих приміщень, зареєструвала їх за собою. Ми скасували це рішення, – воно вистояло першу інстанцію, апеляцію. Зараз інші ОСББ також звертаються до нас. Таким чином формуємо практику використання допоміжних приміщень з врахуванням рішень і тлумачень Конституційного суду України щодо приміщень, що є у власності людей, які проживають у відповідному будинку”, – розповів Яросав Жукровський.

Довідка (з сайту ГМ “ОПОРА”):ОСББ “Надія НЛ” засновано у липні 2008 року співвласниками будинку, що на вулиці Нечуя-Левицького, 19. У вересні 2008 р. будинок був переведений на баланс ОСББ. ОСББ “Надія НЛ” отримало перший у Львівській області кредит на впровадження енергоефективних заходів, які реалізувано у 2014-2015 рр.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...