​Підлітки допомогли полісменам врятувати самогубцю

logo
114058_pidlitki_dopomogli_polismenam_vrjatuvati_.jpeg


Ввечері, 22 липня, до патрульних поліцейських в Сихівському районі звернулись підлітки. Вони розповіли, що бачили чоловіка який хотів стрибнути під трамвай.

Про повідомляють на сторінці Патрульної поліції Львова у Facebook, – передають «Львівські».

Поліція оглянула вказане місце, але біля колії не знайшла чоловіка схожого за описом. Діти допомогли поліцейським обстежити прилеглу територію. В одному з дворів багатоповерхівки на проспекті Червоної Калини вони знайшли 51-річного чоловіка. Підлітки впізнали в ньому чоловіка, якого помітили біля трамвайної колії.

Чоловік поділився з поліцейськими, що давно перебуває в депресії і збирається стрибнути під потяг. Патрульні викликали йому швидку і продовжили розмову. Згодом стало відомо, що чоловік вже написав прощальну записку рідним.

Та після розмови з поліцією, за його словами, в ньому знову прокинулось бажання жити.

Інспектори подякували підліткам за спостережливість. Також правоохоронці зауважили, що діти вже неодноразово допомагають патрульним. Був випадок, коли внаслідок негоди дерево впало на проїжджу частину і перекрило проїзд, тоді підлітки повідомили про це поліції. А самі попереджали водіїв про перешкоду. І такі випадки допомоги від молодих українців були не одноразовими.

«У такі моменти розумієш, що в України є майбутнє і такі підлітки його будуватимуть» – наголосив патрульний 4 батальйону Олександр.


Реклама

А поділитися?