Підозрюваний в організації замаху на Копитка заперечує свою причетність до справи

logo
27579_pidozrjuvanij_v_organizaciji_zamahu_na_ko.jpeg


Пізно ввечері 29 вересня у Львові суд призначив запобіжний захід ще двом фігурантам справи про замах на львівського бізнесмена з кримінальним минулим і власника ПАТ «Львівхолодокомбінат» Богдана Копитка. Обидвох взяли під варту. 

Зазначимо, що трьох інших співучасників взяли під варту на два місяці без права застави напередодні. 

Обличчя закриті, від коментарів відмовилися. Усі фігуранти справи ретельно ховалися від камер. Захист 32-річного Павла Антоненка просив відпустити під домашній арешт. Про це просив і сам підозрюваний.

«Хочу зазначити, що я сам прийшов в міське управління міліції, і якщо б я мав на меті переховуватися від слідства, то я би це робив в подальшому, поки мене б не затримали», – розповів підозрюваний Павло Антоненко.

Антоненко твердить: саме він розповів поліції, де тримали зброю і в якому гаражі зберігали підробні документи та вибухівку.

Не відпустили під заставу й організатора замаху, колишнього командира відділення батальйону «Айдар» Дмитра Гаврилюка.  Він уже неодноразово був за ґратами. За однією з версій, він належить до відомого кримінального угруповання, яким начебто керує львівський бізнесмен Володимир Дідух, або, як його називають  у кримінальному світі,  Вова Морда. Та сам Гарилюк свою причетність не визнає.

«Я повністю заперечую те, що висловив прокурор і слідчі», –сказав підозрюваний Дмитро Гаврилюк.

Нагадаємо, 28 вересня правоохоронці заявили, що затримали виконавців та організатора замаху у Старому Селі, під час якого загинули троє охоронців львівського бізнесмена Богдана Копитка. Серед затриманих – троє учасників АТО, які раніше служили у батальйоні «Айдар», а також громадянин Росії. 


Реклама

А поділитися?