Підозрюваного у хабарництві чиновника відсторонили від роботи

logo
40127_pidozrjuvanogo_u_habarnictvi_chinovnika_v.jpeg


Сьогодні, 17-листопада міський голова Андрій Садовий розпорядився про відсторонення від виконання посадових обов’язків Юрія Гольця.
Фото: obukhiv.info

Фото: obukhiv.info

Мер відсторонив від роботи начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, якого працівники військової прокуратури Західного регіону затримали за підозрою в отриманні хабара. Про це повідомили у прес-службі міськради.

Нагадаємо, Військовою прокуратурою Західного регіону України було задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником управління житлового господарства Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрієм Гольцем. Про це повідомив військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

Як поінформували у прес-службі військової прокуратури Західного регіону, Юрія Гольця затримали в центрі Львова під час отримання чергової частини хабара у розмірі 80 тис грн. Гроші виявили та вилучили під час огляду місця події. Зараз тривають обшуки у приміщенні Львівської міської ради та за місцем проживання підозрюваного.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...