Підсумки 2016 року. Спортсмени Львівщини завоювали 120 медалей

У 2016 році до складів національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту у 2016 році увійшли 768 спортсменів Львівщини.

Упродовж року спортсмени Львівщини взяли участь у понад 250 офіційних всеукраїнських спортивних заходах.

На офіційних світових та європейських спортивних форумах представниками області здобуто 120 медалей (41 золота, 29 срібних та 50 бронзових).

Серед провідних спортсменів варта відзначити таких спортсменів:

Юлія Ткач (вільна боротьба) – чемпіонка світу у ваговій категорії до 60 кг.

Павло Коростильов ( кульова стрільба) – посів ІІІ місце серед елітних спортсменів в особистих змаганнях та ІІ місце в команді на Чемпіонаті Європи у м. Дьйор (Угорщина);

Георгій Іваницький (стрільба з лука) – переможець чемпіонату світу зі стрільби з лука в приміщенні в м. Анкарі (Туреччина)

Тетяна Кіт ( вільна боротьба) – переможець молодіжного чемпіонату Європи з вільної боротьби серед спортсменок віком до 23 років (U 23) у ваговій категорії до 58 кг (м. Русе, Болгарія). Виборола срібну медаль Чемпіонату Європи у місті Рига у ваговій категорії до 55 кг.

Вероніка Марченко (стрільба з лука) – виборола медаль в командних змаганнях та здобула перемогу в індивідуальній першості Чемпіонату Європи.

Віталій Вергелес – (веслування на байдарках і каное) – на Чемпіонаті Європи 2016 року у складі екіпажу-четвірки здобув срібну медаль на дистанції 1 000 метрів. Згодом в тандемі з Денисом Камериловим Віталій Вергелес виборов бронзову медаль на дистанції 500 метрів.

Ігор Кізима – (стрільба кульова) – на юніорському чемпіонаті світу зі стрільби по рухомій мішені у місті Зуль (Німеччина) виборов 6 нагород: 2 золоті особисті медалі у вправах МГ-12, МГ-11а; 2 золоті – у команді у вправах МГ-11а, ГП-12; одну бронзову особисту нагороду у вправі ГП-12 та одну бронзову командну медаль у вправі ГП-11а

Тарас Міщук – (веслування на байдарках та каное) – виборов бронзову медаль на Іграх Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, в каное-двійці на дистанції 1 000 метрів в парі з Дмитром Янчуком (Хмельницька-Полтавська область).

Антон Дацко – (фехтування на візках) і Андрій Демчук – (фехтування на візках) – чемпіони XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро;

Віктор Дідух – (настільний теніс) чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Павлик Роман – (легка атлетика) срібний та бронзовий призер XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро.

Ксенія Пантелєєва, Анфіса Почкалова – (фехтування) – у командних змаганнях з фехтування на шпагах серед жінок разом з подругами по національній збірній команді України двічі стали бронзовими призерками етапу Кубку світу з фехтування.

Анна Музичук (шахи) – дворазова чемпіонка світу, виборовши золоту медаль в швидких шахах (рапід) та золоту медаль в блискавичній грі (бліц) на чемпіонаті світу зі швидких шахів в м. Доха (Катар).