Підсумки основної сесії ЗНО на Львівщині

logo
105008_pidsumki_osnovnoji_sesiji_zno_na_lvivwini.jpeg


З 23 травня до 16 червня на Львівщині тривала основна сесія ЗНО.Про це під час прес-конференції розповіла директор департаменту освіти ЛОДА Любомира Мандзій і директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Найбільше абітурієнтів зареєструвалось на українську мову та літературу – 16287 осіб, а явка склала 96,46%, що вище ніж в середньому по Україні (95,9%). Водночас, серед тих, хто здавав українську мову та літературу, 10 особам були анульовані результати, через порушенні процедури.

Найменше абітурієнти складали російську (32), французьку (45), іспанську (22) мови.

Як додала Лариса Середяк, Львівщина займає 2 місце, серед усіх областей, де абітурієнти отримали найвищі бали за результатами ЗНО.

Так, 5 випускників з Львівщини – 3 учні з фізико-математичного ліцею Львів, 1 учень з НВК ім Стуса та 1 учениця з Яворівської гімназії отримали 400 балів за ЗНО, або максимум з двох предметів.

«Ми підтвердили свій рейтинг серед областей. У нас дуже хороші результати», – заявила Мандзій.

Ще 42 випускники, отримали по 200 балів, найбільше з математики – 12 осіб, та з біології – 8 осіб.

У загальному це 16% від загальної кількості учасників з максимальними балами.

Також 527 учнів стали золотими медалістами, серед них 4 осіб – це ті, які перед стартом ЗНО, претендували на срібну медаль, але за результатами стали золотими медалістами.

Щодо явки абітурієнтів, то в середньому вона була вища ніж по Україні, однак з тих чи інших причин 116 абітурієнтів не склали ЗНО в основній сесії, але матимуть нагоду це зробити на додатковій з 3 липня по 12 липня.

Переважно – 105 учасників, не склали один з предметів у зв’язку з хворобою, 1 учасник – у зв’язку з участю в АТО.

Свій шанс скласти ЗНО на додатковій сесії матимуть й ті, хто навчався закордоном 15 осіб та 5 осіб, які перебували в пенітенціарних установах.

«Явка вища, як по Україні так і в порівнянні з минулим роком. Ті 3-5%, які все-таки пропустили, це зазвичай абітурієнти минулих років, які байдуже відносяться до ЗНО», – зазначила Середяк.


Реклама

А поділитися?