Пікетувальники з труною в руках прийшли до ЛОДА захищати ліс (ФОТО)

logo
41259_piketuvalniki_z_trunoju_v_rukah_prijshli_.jpeg


Активісти вимагають припинити вирубку лісів в Україні.

Сьогодні вранці активісти руху «Стоп лісоцид» пройшли містом символічною ходою з труною із зупинкою під стінами ЛОДА, де саме тривала сесія. Сухі гілки з труни спалили під вікнами облради.

 

Вимога у активістів проста: припинити безладну вирубку лісу у Самбірському, Старосамбірському, Жидачівському, Стрийському, Яворівському районах.

 

“Ми вважаємо неправильним давати дозволи на вирубку лісу нашої області для постачання у інші країни за копійки. Ми спершу маємо мати в Україні порядок з лісом, а тоді рухатись далі. Такими темпами в нас і Карпат не залишиться. Ніхто не перевіряє належним чином стан лісу та вирубку. Ми за цивілізоване лісовиробництво”, – переконаний співорганізатор акції та журналіст Тарас Матвіїв.

 

Учасники пікету передали свої вимоги на сесію депутатам. Серед них: запровадження механізму дієвих громадських слухань у місцевих радах; повну заборону суцільних рубок; звільнення керівників обласних лісогосподарських підприємств та проведення повного аудиту підприємств; запровадження прозорого продажу лісу через систему Prozzorro, звітування щодо нових насаджень.

 

У той самий час, коли «Стоп лісоцид» проводив свою акцію, до них підійшли нинішні працівники лісовиробництва,які назвали перших провокаторами та популістами. Між “таборами” зчинилась тиснява та штурханина.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...