Пільговиків возитимуть у маршрутках Львівщини безкоштовно до липня

logo
78580_pilgovikiv_vozitimut_u_marshrutkah_lvivwi.png


Перевізники передумали обмежувати проїзд пільговиків у маршрутках Львівщини. Користуватися безкоштовно приміськими та міжміськими маршрутками такі пасажири зможуть до 1-го липня. Чому обрали саме таку дату знає кореспондент «Львівської хвилі»  Іванна Лаврик

Представники АТП планували, що від завтра  у міжміських маршрутках безкоштовно їздитимуть лише учасники АТО, в а приміських окрім них ще й інваліди першої групи. Але після останньої розмови у владних кабінетах передумали.

«Ми здійснюємо в звиклому режимі перевезення пільговиків до 1 липня. Всі управління соціального захисту повинні заключити з перевізниками договори на відшкодування за пільговими перевезеннями, а кошти, які передбачені в районних бюджетах і які, сподіваємося, будуть передбачені в обласному бюджеті, так само мають бути переплановані», – говорить голова асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

На такі поступки перевізники пішли, оскільки сподіваються, що влітку врешті-решт буде впроваджено проект із монетизації пільг. Тобто пасажирам, які мають право на безкоштовний проїзд даватимуть живі гроші.

«Сьогодні ми маємо всі підстави говорити, що станом на 1 липня ми впровадимо або монетизацію пільг на території Львівщини і, відповідно, до заяв міністра соціальної політики. Ми проводили розрахунки стосовно монетизації пільг в розрізі всіх категорій», – зазначив голова ОДА Олег Синютка. Але конкретних сум він не назвав. Нагадаємо, на Львівщині проживає  713 тисяч пільговиків.

До речі, якщо монетизацію пільг не реалізують, то на пільговиків таки чекають обмеження у транспорті, але  вже з середини літа.

Loading…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...