Після крадіжки щойно висаджених дерев на Левандівці люди зібрали в сім разів більше саджанців

logo
80632_pislja_kradizhki_wojno_visadzhenih_derev_.jpeg


У Левандівському парку вдруге висадять дерева замість тих, які викрали невідомі. Про це стало відомо із допису у спільноті «Чим живе Левандівка» на Facebook.

«На заміну викраденим, саджаємо більше дерев. Завтра, 8 квітня, об 11:00, прийдіть допоможете!», – написав директор культурно-мистецького центру «Супутник», що розташований поблизу парку, Олександр Агашков.

Нагадаємо, у суботу, 1 квітня, під час толоки у Левандівському парку активісти та мешканці мікрорайону висадили 45 саджанців нових дерев. А вже через три дні стало відомо, що саджанець туї та два саджанці ялинок викрали.

За словами Олександра Агашкова, небайдужих львів’ян обурила новина про викрадення щойно висаджених дерев і люди самі почали приносити нові саджанці до КМЦ «Супутник». Відтак замість трьох викрадених люди зібрали понад два десятки саджанців, тобто у сім разів більше.

Саджанці, які зібрали львів’яни, щоб висадити Левандівському парку на зміну викраденим (фото Олександра Агашкова)

«Усі саджанці на повторну висадку надали знайомі, малознайомі, незнайомі після публікації про викрадення деревець. Вони бажають залишатися невідомими», – розповів Олекснадр Агашков ZAXID.NET.

Також, за словами Агашкова, як і минулого разу місця висадки дерев узгодять із ЛКП «Зелений Львів».


Реклама

А поділитися?