Питання виділення землі на вулиці Львівській (фото, відео)

logo
56339_pitannja_vidilennja_zemli_na_vulici_lvivs.jpeg


Вчора, 18 січня відбулись збори «земельної комісії», на якій обговорювали питання виділення землі, що на вулиці Львівській.

На це засідання завітав головний земельник міста, начальник відділу земельних ресурсів – Віктор Кібляр, щоправда, конкретного рішення знову не прийняли, оскільки Віктор Мартинюк, який виступає “розпорядником” даних земель, не з’явився на збори. Усі питання бійці повинні були обговорити саме з ним. Комісію відклали на цю п’ятницю, 20 січня, повідомляє ato.today.

Голова правління ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини» Ружена Волянська, як член «комісії», підвела підсумки і запевнила у тому, що «жоден наказ не має права вийти з Держгеокадастру, щодо погодження виділення землі по вул. Львівській, під садівництво». А разом з цим, вона повідомила позицію бійців, які очікують на дану землю:

– До 20.01.2017 р. начальник Держгеокадастру в Тернопільській обл. повинен надати план дій управління щодо передачі землі під індивідуальне будівництво для учасників #АТО міста Тернополя, – пише Ружена Волянська на своїй сторінці у Facebook. – В іншому разі, учасники АТО змушені будуть переходити до радикальних дій та акцій протесту.

Відео додається:

0

  Коментарі Facebook

А поділитися?Вам має сподобатись...