Пиво зі Львова отримало золоту медаль у Брюсселі

logo
41223_pivo_zi_lvova_otrimalo_zolotu_medal_u_brj.jpeg


Учора, 21-го листопада, стало відомо, що українське пиво львівського виробництва нагородили на п’ятому міжнародному професійному конкурсі пива «Brussels beer chalenge», що проводять у Бельгії.
Фото: brusselsbeerchallenge.com

Фото: brusselsbeerchallenge.com

Після дегустації наосліп більше ніж 1 100 різних видів пива з усього світу, журі нагородило золотою медаллю у категорії «Red ale» львівське пиво «Red eyes», виготовлене у «Театрі пива “Правда”».

Як повідомили Tvoemisto.tv у компанії «!Fest», конкурс проводили у європейських традиціях: «Пиво подавали у однакових немаркованих посудинах. Його дегустували, визначали смакові якості, колір, відповідність категорії мануфактурного пива й визначили переможців за зведеними оцінками спеціалістів». Також розповіли, що головний пивовар, який сам відвіз продукцію на цей конкурс, про перемогу дізнався від закордонних колег, бо не відслідковував результати.

На офіційному сайті зазначають, що «Red eyes» – це американський червоний ель з цитрусовим смаком і ароматом від хмелів Коламбус та Каскад (ABV: 5,8%, IBU: 35).

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...