Плани щодо об’єднання громад Львівщини змінять: буде не 165, а 99 громад

logo
plani_wodo_ob_ednannja_gromad_lvivwini_zminjat_bude_ne_165_a_99_gromad.jpg


четвер, 7 липня, 2016, 12:46
Львів

Плани щодо об’єднання громад Львівщини змінять: буде не 165, а 99 громад

У вересні цього року сесія Львівської облради розгляне зміни до перспективного плану об’єднання громад Львівщини. Передбачається скорочення кількості пропонованих об’єднаних громад з 165, затверджених раніше, до близько 99.

Про це 7 липня на прес-конференції повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Напрацювані зміни до перспективного плану передбачають утворення 99 об’єднаних громад. Наступного тижня доопрацьований документ буде подано в обласну раду. Але ще можливі зміни, оскільки процес обговорення триває», – повідомив Замлинський.

«Ми бачимо, що на території Львівської області може бути сформовано 99 об’єднаних територіальних громад, які будуть спроможні не лише фінансово, а й щодо надання послуг (освітніх, культурних) мешканцям громади», – додав перший заступник голови ЛОДА.

Він зазначив: на сьогодні на Львівщині утворено 16 об’єднаних громад, 15 із яких мають прямі бюджетні відносини з Мінфіном. Ще одна – Ходорівська громада буде працювати за прямими бюджетними відносинами з 1 січня 2017 року.

Як повідомлялося, Львівська облрада з важкими потугами у липні 2015 року таки схвалила перспективний план об’єднання громад Львівщини, який передбачав утворення 160 спроможних громад (нині в області 710 сільських рад). Згодом до затвердженого плану були внесені зміни – додали ще п’ять громад. Але й це не кінець. Кабмін натомість запропонував доопрацювати документ, бо 165 громад – забагато. Дискусія щодо їх остаточної кількості триває досі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

А поділитися?