​Площа Св. Теодора зміниться: візуалізація

logo
114100_plowa_sv_teodora_zminitsja_vizualizacija.jpeg


У 2018 році площу Святого Теодора хочуть озеленити, змінити транспортну схему та розшити місце для пішоходів.

Про це пише «Львівська газета», – передають «Львівські»

Наразі розробляють проект ревіталізації площі. Цим займається фірма «Рутенія». Планують вирішити основні проблеми площі – це хаотичне паркування авто та невпорядкованість руху автотранспорту. Також відсутнє місце для дитячого дозвілля. І, загалом, стан дорожнього покриття потребує серйозно ремонту. Ревіталізація цього простору має на меті зробити площу комфортною для людей, а не для автомобілів.

Планують за допомогою даних з історичної карти Львова відзнакувати місце, де і була розташована площа Святого Теодора.

«Ми вже кілька років працюємо з площею Святого Теодора і провели багато обговорень з мешканцями та фахівцями. Торік на площі провели також археологічне дослідження. За результатами обговорень, основне завдання, яке ми ставили перед проектантами, – збільшення озеленення, заміна покриття, встановлення елементів благоустрою та впорядкування паркувальної зони», розповіла начальник відділу обліку та моніторингу об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища Маріанни Мороз.

План покращення площі хочуть затвердити до кінця року, а приступили до реалізації в 2018. Вартість проектування становить 99 тисяч гривень.


Реклама

А поділитися?