По справі начальника карного розшуку поліції Львівщини розпочали розслідування

logo
21996_po_spravi_nachalnika_karnogo_rozshuku_pol.jpeg


Головне Управління Національної поліції розпочало службове розслідування по справі начальника карного розшуку ГУ Нацполіції Львівської області Миколи Гладюка.
фото: tsn.ua

фото: tsn.ua

Керівництву Національної поліції відомо про те, що патрульні затримали Миколу Гладюка у нетверезому стані за кермом автомобіля. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив начальник департаменту комунікації Нацполіції Ярослав Тракало.

«По цій справі склали протокол за 130 статтею КУпАП, — каже Ярослав Тракало. —  Керівництво знає цю ситуацію, вивчає її. Наразі розпочато службове розслідування, за підсумками якого будуть прийняті відповідні кадрові рішення».

Зазначимо також, що Микола Гладюк заперечує свою вину. Він заявляє, що був абсолютно тверезим під час затримання. Патрульні ж, які складали протокол про адміністративне правопорушення, на його думку, вели себе непрофесійно.

Начальник департаменту комунікації Нацполіції зазначив, що знає про ці слова.

«Це його право, так би мовити», — додав Ярослав Тракало.

Нагадаємо, львівські патрульні 7 вересня зупинили автомобіль, за кермом якого знаходився начальник карного розшуку ГУ Нацполіції Львівської області Микола Гладюк. Посадовець був у нетверезому стані.

Підготувала Ганна Беловольченко

А поділитися?Вам має сподобатись...