Поблизу “Арени Львів” планують збудувати сучасний багатофункціональний комплекс

logo
30245_poblizu_areni_lviv_planujut_zbuduvati_suc.jpeg


З 29 липня у Львові тривав  конкурс на розробку техніко-економічного обгрунтування для побудови у нашому місті багатофункціонального центру. А сьогодні, 10 жовтня, міська влада повідомила про результати цього конкурсу.

Так, за словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, будувати сучасний багатофункціональний комплекс довірили міжнародній консалтинговій компанії Jones Lang Lasalle (JLL), інформує кореспондент сайту міста Львова 032.ua.

xgl5-vlSRX0

“Ми плавно рухаємось до того аби у Львові з’явився такий мультифункціональний комплекс. Одним із критичних питань, яке є стратегічно важливим для Львова, це є будівництво у нашому місті багатофункціонального комплексу, де будуть розміщуватися як виставкові зали, так і місця для різноманітних подій. Останній приклад цього подія -ITАрена, яка зібрала кілька тисяч людей. Тобто ми розуміємо, яка це велика індустрія. Сьогодні ми можемо конкретно говорити про компанію, яка буде займатись техніко-економічним обгрунтуванням (ТЕО) та виготовленням попереднього бізнес-плану”, – розповів Андрій Москаленко.

wFDMucr3nBM

Усі фото: Андрій Галицький/032.ua

Додамо, що сучасний мультифункціональний комплекс побудують на площі 8 га поблзу “Арени Львів”. Після результатів ТЕО буде оголошений архітектурний конкурс.  Це планують зробити у грудні цього року. 


Реклама

А поділитися?