Поблизу Львова відкриють Клуб літніх людей

logo
39576_poblizu_lvova_vidkrijut_klub_litnih_ljude.jpeg


У Клубі двічі на місяць одинокі люди збиратимуться для чаювання та спільний перегляд фільмів.
фото: corporate.canaltech.com.br

фото: corporate.canaltech.com.br

Завтра, 16 листопада, у Винниках у приміщенні літературної кав’ярні при крамниці «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» відкриють Клуб літніх людей.

«Проект для того, щоб допомогти одиноким та бездомним літнім людям . В Осередку ми надаємо можливість отримати базові потреби. Прийти помитися, отримати одяг, постригтися, попрати свій одяг та отримати консультацію соціального працівника. При крамничці створюємо Клуб літніх людей, щоб проводити різні вечори та заходи, робити цікаве дозвілля.», – розповіла соціальний працівник «Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя» Оля Біянська. За потреби гості зможуть відвідати будинок «Емаус-Оселя», де живуть безпритульні, для того, щоб прийняти душ, отримати чистий одяг і підстригтися.

Також Оля Біянська додала, що важливою складовою Клубу літніх людей буде опіка на дому. Людям протягом року будуть надавати соціальні послуги.

Клуб літні людей запрацює від завтра, 16 листопада адресою місто Винники, вул.Івана Франка, 53а. Після урочистостей, що заплановані на честь відкриття на 18:00, гостей запрошують на перегляд українського фільму «Поводир»

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...