Поблизу Львова відкрили унікальний центр для дітей з інвалідністю

logo
29758_poblizu_lvova_vidkrili_unikalnij_centr_dl.jpeg


7 жовтня, у селі Брюховичі відбулось відкриття першого в Україні освітньо-культурного соціального Центру для дітей з інвалідністю.
фото:ukr.lb.ua

фото:ukr.lb.ua

У центрі, що функціонує на базі Навчально-реабілітаційного центру Святого Миколая, прийматимуть дітей віком від шести до вісімнадцяти років із затримкою розумового розвитку, зокрема із синдромом Дауна, аутизмом та ДЦП.

«Цей центр перший в Україні, але також прогнозується відкриття цілої мережі у всій області, – наголошує у коментарі Tvoemisto.tv Юлія Аронова, співавтор,один з ініціаторів проекту, голова г.о. «Розправлені крила». – У цьому центрі з дітьми займатимуться фахівці, що надаватимуть їм корекційну допомогу, навчатимуть соціалізації, побутовим навичкам та профорієнтації. Особливу увагу приділяється індивідуальному підходу і відповідно до нього формувати групи».

Відвідувати центр можуть діти з усієї області, наразі набрали 25 дітей зі Львова та околиць міста. Сформовано три групи, в кожній по 8 дітей. Загалом ж, максимально домустима кількість дітей у центрі – тридцять.

Щоб записати дітей у центр батьки можуть звернутися у Львівське обласне управління освіти, або зателефонувати за номером: 067 679 13 90 (пані Галина)

До слова, через місяць планують відкриття аналогічного центру у Львові на вулиці Льчаківській.

Довідка. Адерса Центру для дітей з інвалідністю – м. Брюховичі (неподалік Львова), вул. Незалежності України, 1.

Підготувала Оксана Лісна


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...