Початок опалювального сезону у Львовi зiрвано

logo
32761_pochatok_opaljuvalnogo_sezonu_u_lvovi_zir.jpeg


Мiська рада переконує: у помешканнях львiв’ян уже тепло. Мешканцi Львова кажуть: неправда!

Тиждень львiв’яни домерзають у своїх домiвках, а в мiськрадi нiби й не чують про те, що в садочках i школах через холод хворiють дiти. Коли ж опалення таки ввiмкнули, мерiя радiсно вiдрапортувала: тепло подали до 98 вiдсоткiв будинкiв, пише газета “Експрес”.

Така iнформацiя обурила львiв’ян. Для чиновникiв у соцмеражах навiть створили спецiальний допис iз перелiком будинкiв, якi сьогоднi без тепла. Цiкаво, що серед цих будинкiв є такi,  що не входять до офiцiйного перелiку мiськради. Наприклад, це будинки на вулицях Зубрiвськiй, Скорини, Чукарiна, Науковiй, Грiнченка. Кажуть, що й у квартирах на Кульпаркiвськiй холодно.

Як зазначають у ЛМКП “Львiвтеплоенерго”, на ранок середи опалення ввiмкнули в 1597 будинках. Без тепла залишались — 26. А саме: через брак акта готовностi будинку до зими тепла не подають до будинкiв на вулицi Володимира Великого, 23, 25. Ще холодно через прориви у внутрiшньобудинкових системах опалення на вулицях Стрийськiй, 61, 63, 65, 69, 71, Кос-Анатольського, 4, Липинського, 58, Окуневського, 3, Схiднiй, 44, 46, Корiннiй, 3, Студинського, 12. Через пориви тепломережi не грiють батареї на вулицях Тракт Глинянський, 145, 147, 151, Тернопiльськiй, 6, 6-а, Вернадського, 12, Панькiвського, 6,  пр. Червоної Калини, 133, 135, 

“Лише пiсля усунення виявлених поривiв вiдновлять подачу тепла  до цих будинкiв, — каже Ганна Пищула, прес-секретар КП “Львiвтеплоенерго”. — До всiх iнших ми його подали. Якщо ж його немає, тодi слiд звертатися до власника будинку i з’ясовувати причину. На ранок вiвторка зi 195 закладiв освiти не мало опалення шiсть (це технiчнi коледжi) у зв’язку тим, що частина з них була ще не заповнена, а частина не надала акта готовностi до опалювального сезону. З 51 медзакладу два не мало опалення — це санепiдемстанцiя i санаторiй, бо також ще не були готовi”.

У ЛКП “Залiзничтеплоенерго” також запевняють, що подали тепло до всiх будинкiв, якi обслуговують. “З 524 будинкiв, що є в нашому пiдпорядкуваннi, 63 не одержують тепла, бо самi мешканцi його собi не вмикають — економлять”, — заявив головний iнженер Вiталiй Камiнський.

Iрина ШЕЛУПЕЦЬ

А поділитися?