Почесний Консул Королівства Бельгія у Львові презентував свою книгу(+фото)

logo
38010_pochesnij_konsul_korolivstva_belgija_u_lv.jpeg


8 листопада, у Львівській обласній філармонії відбулась презентація книги Почесного Консула Королівства Бельгія у Львові Ярослава Гарцули “Бельгія така далека, така близька…”.

Участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс, Генеральний менеджер найбільшої в світі килимової фабрики BALTA-GROUP Марк Десейн та представники бельгійської громади.

” на Львівщині відбувається визначна подія. Кожен з нас має можливість задуматися, чому 104 роки тому, коли відкривалось консульство, Бельгія, яка була так далеко за світовими масштабами, стала такою близькою до Львова, – зазначив під час вітального слова голова ОДА Олег Синютка. – Тому хочеться особливо подякувати Почесному Консулу Королівства Бельгія у Львові Ярославові Гарцулі за можливість повернутися на століття назад, аби дізнатися більше про зародження бельгійсько-українських відносин та культурних традицій. І дуже приємно відчувати ту величезну підтримку, яку ми відчуваємо із бельгійської сторони у нашій боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність”.

Опісля для присутніх виступив народний ансамбль “Горицвіт” Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Варто також зазначити, що також відбулось відкриття меморіальної таблички Першого Консульства Королівства Бельгія у Львові, створеного у 1912 році на вулиці Чайковського, 7 ( це приміщення Львівської обласної філармонії).

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?