Податківці викрили нелегальний завод з виробництва алкоголю

logo
107576_podatkivci_vikrili_nelegalnij_zavod_z_vir.jpeg


Фото з відкритих джерелФото з відкритих джерел

Міліція викрила підпільний цех з підробки спиртного. Конфісковано алкоголю та допоміжних матеріалів на суму 1,1 мільйона гривень.

На Львівщині податкова міліція викрила підпільний цех, в якому підробляли марки відомого алкоголю. Його продавали в Інтернеті та через мережу магазинів, а задля того, щоб був попит, – занижували ціни. Ці алкогольні вироби були неперевіреними і могли нанести шкоду людям, які їх вживали. Міліція викрила підпільне виробництво у рамках операції «Акциз-2017». Про це інформує ДФС Львівщини.

Коли правоохоронці провели обшук, вони виявили близько 6 тисяч пляшок алкоголю з наліпками відомих марок українських виробників. Також десяток паперово-пакетованих коробок на 10 літрів кожна. В злочинців було ще близько 800 літрів спирту невідомого походження, сфальсифікованих акцизних марок, також корки, наноси, бочки, спиртометр, дозатори, шланги та інші знаряддя задля підробки алкогольних брендів. Загальна вартість спирту і допоміжних матеріалів обрахована на суму близько 1,1 мільйона гривень. Наразі проводяться слідчі дії.

Дії зловмисників класифіковані за статтями 204 і 199 КК України. Максимальне покарання передбачає обмеження волі терміном від 3 до 7 років, або позбавлення волі від 8 до 12 років з конфіскацією майна.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...