Податок на нерухомість: чи штрафуватимуть львів’ян, які не отримали рахунки

logo
podatok_na_neruhomist_chi_shtrafuvatimut_lviv_jan_jaki_ne_otrimali_rahunki.jpg


До 28 серпня львів’яни мають заплатити податок на нерухомість. Тим, хто не встигне оплатити рахунки, нарахують штрафну санкцію у розмірі 10% від суми податку. Коли термін перевищить 30 днів – штраф становитиме 20%. Про це Tvoemisto.tv повідомив Володимир Коваль, начальник управління зі збору податків із фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області.
фото: hvilya.com

фото: hvilya.com

Водночас багато львів’ян звернулись у редакцію Tvoemisto.tv з тим, що не отримали нарахувань. «До 2003 року інформація щодо нерухомого майна фіксувалася у паперовому вигляді. Після 2003 року всі операції, що стосуються придбання чи продажу майна, фіксуються у електронній базі і з неї надходять у податкову. Міськрада упродовж минулого року виділила триста мільйонів гривень для того, щоб оцифрувати усю базу даних. Передовсім оцифровують інформацію щодо комерційної нерухомості, тому частина власників нерухомого майна ще досі не внесена у загальну електронну базу, тому і не отримала повідомлень про розмір власних податків до 1 липня», – пояснив  Tvoemisto.tv Ігор Долинський, начальник відділу комунікації ДФС у Львівській області.

Читайте також: Як львів’янам вирахувати податок на нерухомість. Інструкція

За його словами, платники податків, які не отримали повідомлень, повинні прийти з необхідними документами безпосередньо у податкову. У такому випадку, штрафи не нараховуватимуться».

Нагадаємо, у Львові з 1 липня розпочався 60-денний відлік, упродовж яких львів’яни повинні сплатити податок на нерухомість за 2015 рік.

А поділитися?