Подробиці стану потерпілих у ДТП журналістів

logo
127074_podrobici_stanu_poterpilih_u_dtp_zhurnali.jpeg


Один з трьох журналістів отримав серйозні травми, наразі його стан визначають як стабільно важкий.

Про це розповіла директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак в коментарі для “Вголос”.

Вчора постраждалі журналісти були доставлені в Старосамбірську центральну районну лікарню. Там їм надали всю необхідну медичну допомогу. В той самий день зі Львова до лікарні виїхали лікарі, щоб оцінити стан потерпілих і при можливості перевезти їх у Львів. Наразі вони зраходяться у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги.

Як виявилось, двоє журналістів мають несерйозні ушкодження: в одного нейрохірургічні проблеми, а інший зараз перебуває у тавматології. Вони не потребують інтенсивного лікування, найближчим часом їх можна буде відпускати додому. А от в Олега Галіва важкий стан.

“В одного із постраждалих зараз важкий стан, він знаходиться у реанімації, але, зі слів лікарів, його життю нічого не загрожує. Зараз проводиться основне лікування, окрім якого потерпілим займатимуться ще і щелепно-лицьові хірурги. Тобто журналіст отримав комбіновану травму, яка потребує лікування в умовах спеціалізованого стаціонару”, – розповідає Ірина Микичак.

Співробітниця каналу НТА Наталія Струк також розповсюдила інформацію з приводу можливої допомоги сім’ї постраждалого:

“Інформація з лікарні про Oleg Galiv. Олег пережив ніч, критичний період – наступні 7 днів. Стан стабільно важкий. Біля нього є батьки і колеги. Багато писали про можливість допомогти. Поточні витрати на лікування Олега Телеканал НТА бере на себе.Олег весь час допомагав своїй мамі і сестрі. Хто хоче долучитися до допомоги рідним, це номер картки Приват Банку мами Олега: 4149 4978 6014 7570 Галів Любов Романівна”.

Більше новин згодом на “Львівських”.

А поділитися?Вам має сподобатись...