Погрози після неякісного встановлення балкону фірмою “Вікна двері для оселі”

logo
33128_pogrozi_pislja_nejakisnogo_vstanovlennja_.jpeg


До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ольга, яка стверджує, що фірма “Вікна Двері для оселі” жахливо встановили балкон. 

“Доброго дня. Замовила я балкон в ПП Курносова Наталія Леонівна фірма “Вікна двері для оселі” яка знаходиться м.Львів вул. Вітовського 10. Дали аванс 8 тис.грн. Сказали чекати 10 днів. Поставили балкон 07.09.2016. І сказали в 19.00 год ввечері доплатити решту суми. Чоловік каже, що роботи не прийняв бо темно, завеземо в офіс на другий день. Передзвонила Курносова Н.Л. і в грубій формі сказала віддати гроші, балкон є і гроші мають бути сплачені. Ми оплатили. Зранку встали, ми ужахнулися те що побачили.

Поїхали в офін на вул. Вітовского 10 . Там почала Курносова Н.Л. хамити, сказала що мені поможуть скоріше народити (на даний час я на 7 місяці вагітності), що як до нас приїдуть, то цей балкон буде в нас на голові. Добилися щоб приїхали 2 чоловіки, щось трохи прибили, і сказали що нічого зробити неможливо, бо погано поміряний балкон, якщо буде далі затікати, то залити клей там де тече. і поїхали.

Ми на другий день знов подзвонили до Куросової Н.Л., сказала що перероблять, за день дзвонять “її хлопці” і сказали, щоб ми більше не видзвонювали, якщо знайдуть час, то може заїдуть. Не знаю що в такій ситуації дальше робити. І страшно трохи, бо старша дитина 9 років ходить сам в школу і зі школи, щоб щось не зробили, і за себе страшно. Спати не можу, весь час на нервах. вчора дощ був, знов як все було так і далі все протікає. Жодного рівного вікна. Може щось Ви порадите.”

Контакт для журналістів:


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...