Поліція на Львівщині перевірятиме мігрантів

logo
117817_policija_na_lvivwini_perevirjatime_migran.jpeg


04.08.2017, 15:25

мигрант, операция, проверкаНа Львівщині проходить місячник під умовною назвою “Мігрант”. Загально державні профілактичні заходи триватимуть протягом серпня. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Метою профілактичних заходів, які розпочалися з 1 серпня і до виконання яких залучений особовий склад Національної поліції Львівської області, є зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні та державі загалом.

Крім цього, заходи спрямовані на розкриття тяжких, особливо тяжких та інших видів злочинів, до скоєння яких причетні іноземці, а також злочинів, жертвами котрих стали громадяни інших країн.

Особлива увага приділятиметься притягненню зловмисників-іноземців до кримінальної відповідальності або видворення їх за межі України, виявлення порушників встановлених правил перебування у нашій державі, нелегальних мігрантів та інших осіб, які не мають підстав для подальшого перебування в Україні.

На Львовщине проходит месячник под условным названием “Мигрант”. Общегосударственные профилактические мероприятия продлятся в течение августа. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Целью профилактических мероприятий, которые начались с 1 августа и до выполнения которых привлечен личный состав Национальной полиции Львовской области, является уменьшение негативного влияния этнической преступности на криминогенную ситуацию в регионе и государстве в целом.

Кроме этого, мероприятия, направленные на раскрытие тяжких, особо тяжких и других видов преступлений, к совершению которых причастны иностранцы, а также преступлений, жертвами которых стали граждане других стран.

Особое внимание будет уделяться привлечению злоумышленников-иностранцев к уголовной ответственности или выдворению их за пределы Украины, выявлению нарушителей установленных правил пребывания в нашей стране, нелегальных мигрантов и других лиц, не имеющих оснований для дальнейшего пребывания в Украине.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...