​Поліція не пропустила 2 машини на територію Львівщини

logo
126266_policija_ne_propustila_2_mashini_na_terit.jpeg


Вже є перші результати запобігання поширення вірусу африканської чуми свиней у Львівські області.

Про це повідомили в прес-центрі ЛОДА.

А ми нагадуємо, що вчора, 29 серпня, під час прес-конференції представники влади розповіли, що на території області посилили заходи безпеки у зв’язку з збільшенням випадків захворювання на африканську чуму свиней у сусідніх областях.

“Ми працюємо на випередження. У нас ще не було випадків, але так як в сусідній області зафіксували 5 випадків, ми на дорогах державного значення хочемо провести контроль, щоб в Львівські область не потрапили ані продукти тваринного походження, ані туші свиней, ані живі тварини з метою запобігання та виключення африканської чуми в Львівській області”, – зазначив в.о. начальника департаменту з питань цивільного захисту Микола Сень.

На сьогодні ситуація щодо африканської чуми у області контрольована. Сьогодні поліція разом з представниками Держспоживслужби уже оглянула 233 автомобілі, з них в 231 була проведена дезінфекція, а 2 провернули у зворотному напрямку.

У прес-центрі ЛОДА наголошують: “на території Львівської області курсуватимуть пусті спеціалізовані транспортні засоби, які пристосовані для перевезення тварин лише у чистому вигляді”.

Більше новин читайте на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?