Поліція оштрафувала 11 водіїв за рух смугою для громадського транспорту менш ніж за годину

logo
141494_policija_oshtrafuvala_11_vodijiv_za_ruh_s.jpeg


Права смуга руху на перехресті вулиць Митрополита Андрея, площі Святого Юра та вулиці Шептицьких призначена для громадського транспорту. Водії масово ігнорують правило.ФОТО ЗІ СТОРІНКИ ГО "ЗРУЧНЕ МІСТО" У FACEBOOK

ФОТО ЗІ СТОРІНКИ ГО “ЗРУЧНЕ МІСТО” У FACEBOOK

За 100 метрів від світлофору на перехресті вулиць Митрополита Андрея, площі Святого Юра та вулиці Шептицьких розташований знак, який означає, що права смуга призначена для руху громадського транспорту.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Львова, водії ігнорують знак та виїжджають на праву смугу. Менш ніж за годину патрульні поліції винесли 11 постанов за порушення правил дорожнього руху.

«Суть порушення полягає в тому, що водії ігнорують знак «Смуга для маршрутних транспортних засобів», виїжджають на цю смугу, створюють незручності для маршруток, а тому ми змушені штрафувати таких водіїв», – розповідає патрульний поліцейський Львова, Сергій Гриценко.

Окрема смуга для громадського транспорту повинна розвантажити та пришвидшити рух громадського транспорту. Патрульна поліція Львова нагадує водіям, що за дане правопорушення передбачено штраф у розмірі 510 гривень. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...