Поліція отримає майже ₴700 тис. з обласного бюджету на ремонт патрульних автівок

logo
33022_policija_otrimae_majzhe_700_tis_z_oblasno.jpeg


Патрульна поліція Львова отримає 681 тис. грн з обласного бюджету на ремонт 14 автомобілів взводу з обслуговування доріг державного значення. Відповідне рішення сьогодні ухвалили на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради.

За словами голови бюджетної комісії Олега Домчака, ця сума була передбачена раніше, але потреба в її використанні виникла лише зараз.

«Ці гроші були передбачені ще на початку поточного бюджетного року в межах програми «Безпечна Львівщина», на яку було виділено 1 млн грн, – пояснив Олег Домчак. – Але їх не використовували, оскільки не було потреби. Тепер, коли автівки, які слідкують за безпекою на дорогах держаного значення Львівщини, потребують ремонту, ми маємо просто завізувати виділення необхідної суми із раніше передбаченого видатку».

За ці гроші в патрульних автомобілях замінять необхідні деталі та проведуть плановий ремонт. Пізніше додаткову суму виділять також на закупівлю нових шин та відеореєстраторів.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...