Поліція просить впізнати загиблого біля стадіону “Арена Львів” (фото 18+)

logo
116897_policija_prosit_vpiznati_zagiblogo_bilja_.jpeg


02.08.2017, 10:23

труп, Арена - ЛьвовПустомитівським ВП ГУНП у Львівській області встановлюється особа невпізнаного трупа чоловіка, який було виявлено на польовій дорозі в с. Зубра Пустомитівського району Львівської області, на відстані 1 км від стадіону “Арена – Львів”.Про це повідомляє “Варта 1”. 

Прикмети трупа: на вигляд 50 років, ріст 170 сантиметрів, худорлявої тілобудови, коротко стрижений, темне волосся з сивою скронею, сиві вуса.

Був одягнений:  голубі кросівки з трьома білими полосами на шнурівки білого кольору, чорні носки, спортивні штани сірого кольору з білою полосою з правої та лівої сторін, чорні труси, на відстані 1м виявлено футболку синього кольору, на лівій руці годинник з металу жовтого кольору, при собі мав в’язку з двох ключів та брилок від домофону, сигарети “Київ – червоні”, клітчасту сумку з жилки синього кольору, в якій знаходились біле пластмасове відро, чотири скляні банки об’ємом 0,5л., кухонний ніж та светер в чорно-синю полоси з комірцем на три гудзики.

“Якщо хтось впізнав загинувшого, прохання звертатись в Пустомитівський ВП ГУНП у Львівській області за адресою 81100, м. Пустомити, вул. Шевченка, 1, Львівська область, або звернутись за телефонами 067-35-35-812, або 102”, – повідомляють у поліції.

Пустомытовским ОП ГУНП во Львовской области устанавливается личность неопознанного трупа мужчины, который был обнаружен на полевой дороге в с. Зубра Пустомытовского района Львовской области, на расстоянии 1 км от стадиона “Арена – Львов”. Об этом сообщает “Варта 1”.

Приметы трупа: на вид 50 лет, рост 170 сантиметров, худощавого телосложения, коротко стриженный, темные волосы с седыми висками, седые усы.

Был одет: голубые кроссовки с тремя белыми полосами на шнуровке белого цвета, черные носки, спортивные штаны серого цвета с белой полосой с правой и левой сторон, черные трусы, на расстоянии 1м обнаружена футболка синего цвета, на левой руке часы из металла желтого цвета, при себе имел связку из двух ключей и брелок от домофона, сигареты “Киев – красные”, клетчатую сумку из нитки синего цвета, в которой находились белое пластмассовое ведро, четыре стеклянные банки объемом 0,5 л., кухонный нож и свитер в черно-синюю полосы с воротничком на три пуговицы.

“Если кто-то узнал погибшего, просьба обращаться в Пустомытовский ОП ГУНП во Львовской области по адресу 81100, г. Пустомыты, ул. Шевченко, 1, Львовская область, или обратиться по телефонам 067-35-35-812 или 102”, – сообщают в полиции.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...