Поліція викрила кібершахрая, що наживався на футбольних матчах

logo
59485_policija_vikrila_kibershahraja_wo_nazhiva.jpeg


Працівники відділу протидії кіберзлочинам у Львівській області встановили мешканця Львова, який з метою незаконного збагачення створив в мережі Інтернет-ресурси Safe-Dog.ru та Elit-Dog.org, а також ряд інших сайтів. Про це повідомляють на сторінці Департаменту кіберполіції у facebook.

На цих сайтах зловмисник за певну оплату пропонував розголошення результатів «договірних матчів». Довірливі громадяни перераховували кошти на попередньо створені платіжні гаманці «QIWI» та «Яндекс деньги», а зловмисник відправляв потерпілим особам видуманий результат футбольного матчу. Отримані від шахрайських дій гроші злочинець переводив у готівку за допомогою онлайн-обмінників та відкритих на його ім’я розрахункових рахунків у різних банках та витрачав на власні потреби. 

За місцем фактичного проживання та реєстрації зловмисника проведено два санкціоновані обшуки, в ході яких було вилучено банківські документи, флеш-носії інформації, записники з рукописною інформацією з паролями доступів до акаунтів, через які здійснювались шахрайські дії та мобільний телефон.

Проведеним аналізом роздруківок банківських платіжних карток та електронної переписки, працівниками відділу протидії кіберзлочинам у Львівській області було встановлено й інших потерпілих.

Працівники Львівського відділу кіберполіції продовжують пошук людей, які постраждали від діяльності зловмисника. Прохання усім особам, які стали жертвами даного шахрайства, звертатися до відділу протидії кіберзлочинам у Львівській області, Карпатського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України за адресою: м. Львів, вул. Золота, 8, або через форму зворотнього зв’язку:

https://www.cybercrime.gov.ua/feedback5-ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...