Поліція визнала свою безпорадність проти байкерів, які влаштовують у Львові перегони

logo
106958_policija_viznala_svoju_bezporadnist_proti.jpeg


Фото ілюстративне.

Під час апаратної наради у Львівській облдержадміністрації громадський активіст, колишній голова громадської ради при Львівській ОДА Степан Середа поскаржився на те, що в Україні вже два роки нормально не котролюють швидкість руху автомобілів. Саме через це, за його словами, стається багато аварій. Про це повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на Справжню варту.

Крім того, активіст попросив правоохоронців звернути окрему увагу на так званих мотоперегонах, що систематично проводяться в місті на перехресті вулиць Стрийська-Наукова.

Натомість голова Нацполіції Львівської області Валерій Середа пояснив, що за законом цих байкерів немає за що притягувати до відповідальності. Адже порушенням вважаються тільки групові поїздки – від трьох людей. А байкери на Стрийській-Науковій влаштовують перегони лише з двома учасниками. А ще додав –  поліція сама може спричинити аварійну ситуацію, якщо буде намагатися догнати і зупинити цих гонщиків. 

Обласних чиновників та громадських активістів відповідь начальника поліції не задовольнила. Тож вирішили з цього приводу створити спеціальну робочу групу.  


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...