Поліція влаштувала рейд на неповнолітніх курців

logo
78883_policija_vlashtuvala_rejd_na_nepovnolitni.jpeg


Працівники Дрогобицького відділу поліції спільно з працівниками відділу у справах дітей Дрогобицької міської ради провели профілактичний рейд з метою виявлення неповнолітніх осіб, які палять цигарки та вживають алкогольні напої.

Поліцейські систематично проводять рейди містом, виявляючи неповнолітніх, які вживають алкогольні напої та курять цигарки. Працівники усіх торгових закладів міста були попереджені про адміністративну відповідальність за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Подібні рейди проводяться правоохоронцями спільно з представниками міської чи районної влади з метою запобігання та недопущення вживання підлітками заборонених речей. Повідомила Наталія Постойко, речниця Дрогобицького відділу поліції.

Учасники профілактичного рейду зайшли майже до кожного кафетерію та комп`ютерного клубу. Неподалік одного з місцевих навчальних закладів правоохоронці виявили учнів професійно-технічного училища, які палили цигарки. Учасники рейду провели профілактичну бесіду з учнями та їх педагогами на тему безпечної поведінки, здорового способу життя та здобування освіти. На неповнолітніх курців поліцейські склали адміністративні протоколи за  ст.175-1 КУпАП (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...