Поліція затримала двох грабіжників ювелірного магазину у Львові

logo
79238_policija_zatrimala_dvoh_grabizhnikiv_juve.jpeg


Працівники карного розшуку ГУ НП у Львівській області затримали двох грабіжників, які вчинили розбійний напад на ювелірний магазин у Львові, та ще чотирьох грабіжників, які неодноразово нападали на аптеки та заправки у Львові та Львівській області. Про це на брифінгу заявив начальник ГУ НП у Львівській області Валерій Середа.

«На сьогодні працівниками карного розшуку разом із процесуальним керівництвом області було розроблено низку заходів, в результаті яких маємо позитивний результат – затримано три групи – шість осіб, які займались такою злочинною діяльністю, – повідомив Валерій Середа. – Було пророблено великий масив роботи, бо групи були складні. Дві з цих груп – всеукраїнського значення».

Одна група затриманих – двоє раніше судимих чоловіків, які 22 березня вчинили збройний напад на ювелірний магазин на вул. Городоцькій у Львові та поранили охоронця. За попередніми даними, своїми діями вони завдали збитків на суму близько 200 тис. грн. Один з них мешкає у Черкаській області і був затриманий Черкасах. Другий – мешканець Донецької області, але під фальшивими документами переховувався на Київщині. Затримали його у місті Біла Церква.

«Дружина для його прикриття написала заяву до поліції про його зникнення безвісти, а тим часом він жив під іншими документами. Вони навмисно вчиняли грабунки не в тих областях, де проживають», – зазначив заступник начальника ГУ ГП у Львівській області, начальник кримінальної поліції Тарас Сабанюк. В свою чергу Валерій Середа додав, що вони вчнинили щонайменше чотири грабежі на території України. У чоловіків вилучили зброю, ювелірні вироби та гроші.

Ще дві групи затриманих вчинили щонайменше сім грабунків на території Львівщини. Усі вони відбувались із погрозою застосування вогнепальної зброї.

«Це був напади на АЗС у Жидачеві та у Львові, та напади на аптеки у Сихівському та Залізничному районах Львова. Одна з цих груп – це двоє студентів вищих навчальних закладів Львова, що є уродженцями Львівської області, і вони не раз збагачувались таким чином. В іншій групі є також мешканець Львівщини та Кіровоградщини», – додав Валерій Середа.

Усім затриманим оголошено про підозру у вчиненні грабежів. Попередньо справу кваліфікували за ст. 187 ККУ («Розбійний напад»). Однак досудове розслідування ще триває.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...