Польське консульство у Львові посилить охорону

logo
100845_polske_konsulstvo_u_lvovi_posilit_ohoronu.jpeg


Біля будівлі консульства Польщі збудують пост охорони.

Сьогодні виконком Львівської міської ради надав дозвіл збудувати біля будівлі Генерального Консульства Республіки Польща у Львові пост охорони порядку.

З такою вимогою до міськради звернулася військова частина № 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, наголошуючи, що пост охорони запобігатиме порушенням правопорядку та громадського спокою, які систематично відбуваються біля будівлі конкульства. 

Нагадаємо, наприкінці березня і до 4 квітня Генеральне консульство Польщі у Львові та у решті міст України тимчасово призупинили прийом відвідувачів та видачу документів. Це трапилося через антипольську провокацію у селі Гряда Жовківського району та постріл з гранатомета по будівлі консульства у Луцьку 29 березня.

Посол Польщі в Україні Ян Пєкло наголосив, що польські консульства відкриють тільки після впевненості у тому, що рівень їхнього захисту з української сторони справді посилений.

Додамо, що на початку лютого невідомі закидали польське консульство у Львові червоною фарбою, а також розписали огорожу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...