Польського консула викликали на килим через Бандеру

logo
37990_polskogo_konsula_viklikali_na_kilim_chere.jpeg


Політика

09.11 15:45

Марина Лонська

0

0

Міністерство закордонних справ вимагає від генерального консула Польщі у Львові, Вєслава Мазура надати пояснення щодо свого висловлювання про те, що “Степан Бандера бандит”.

Про це повідомляє “Польське радіо”.

З жовтня минулого року Мазур виконує функції генерального консула Польщі у Львові, а зараз він претендує на посаду генконсула Польщі у Луцьку.

Два місяці тому на співбесіді із сеймовою комісією Мазур на запитання польських депутатів на тему волинського злочину, жертвами якої були також поляки в околицях Луцька, він прокоментував рішення надати посмертно провіднику ОУН-УПА Стапану Бандері звання Героя України.

“На запитання журналіста “що я про це думаю”, я відповів прямо: як може бандит бути героєм? Ці речі треба назвати своїми іменами, немає чого ховати голову у пісок. Розмови, співпраця і наша відкритість призведуть до того, що все ж визнають, що вони вчиняли ці злочини”, – сказав Мазур.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що журналіст російського телеканалу,Валентин Трушнін звинуватив працівника “Газпрому” в любові до “бандерівців” .


Реклама

А поділитися?