Понад 2,5 тисячі львівських пенсіонерів відвідали навчальні курси з комп’ютерної грамотності

logo
22987_ponad_2_5_tisjachi_lvivskih_pensioneriv_v.png


Львівських пенсіонерів навчають користуватись комп’ютером: понад 2,5 тисяч львів’ян похилого віку вже відвідали безкоштовні комп’ютерні курси. Заняття відбуваються двічі на тиждень упродовж двох місяців у кожному районі міста.

«Навчальний курс включає основи роботи з комп’ютером, тобто ми розповідаємо пенсіонерам, що таке комп’ютер, що на ньому можна робити.  Вивчаємо програму Word, як користуватись інтернетом, скайпом і соціальними мережами», – каже Дмитро Пойда, координатор комп’ютерних курсів для літніх людей від «Об’єднання «Самопоміч». 

До однієї навчальної групи входить до 10 осіб. Після закінчення курсів пенсіонери отримують сертифікати про навчання.

Організатори курсів розповідають: незважаючи на вік, учні вирізняються ентузіазмом та надихають наполегливістю.  Крім того, такі курси є додатковим майданчиком для спілкування.

Комп’ютерні курси відбуваються у бібліотеці №15 (вул. Повітряна, 88) та №37 (вул. Миколайчука,1); в школі №3 (вул. Бандери, 11) та в школі-гімназії «Галицька» (вул. Замкова, 4); а також в бібліотеці-філії для дорослих №6 (вул. Городоцька, 139) та №43 (вул. Стрийська, 79).

Організатори курсів запрошують охочих реєструватись на комп’ютерні курси за телефоном (032) 297-1000. Адреси, за якими проводять заняття доступні на спеціальній карті . 


Реклама

А поділитися?