Понад 2 кг бурштину виявили у львів’янина закарпатські митники

logo
105046_ponad_2_kg_burshtinu_vijavili_u_lviv_jani.jpeg


Понад 2 кг бурштину виявили у львів’янина закарпатські митникиСьогодні в пункті пропуску «Малий Березний» Закарпатської митниці ДФС в громадянина України працівники митниці знайшли приховані 2,1 кг бурштину.

 

Українець їхав у приватних справах до Словаччини автомобілем «Mercedes-Benz», з реєстраційним номерним знаком Литви.

Для проходження митного оформлення громадянин обрав смугу руху спрощеного митного контролю – «зелений коридор». Проте, врахувавши ризики, з метою можливого виявлення прихованих товарів та предметів,  працівники митниці прийняли рішення провести поглиблений митний огляд авто.

Перед початком проведення митного контролю громадянин усно заявив, що в його автомобілі товари та предмети приховані від митного контролю, або такі, які заборонені до вивезення з України відсутні.

Однак, в ході проведення поглибленого огляду автомобіля, було виявлено прихований від митного контролю товар – речовину природного походження жовто-коричневого кольору з різними відтінками, а саме – бурштин. Оброблене (1,9 кг) та необроблене (180 гр.) каміння знаходилось у конструктивних порожнинах автомобіля.

Дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та бурштин вилучено. Вартість вилученого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

ДФС у Закарпатській області

27 червня 2017р.

Соціальні мережі Поширити новину


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...