Попри початок опалювального сезону львів’яни і надалі мерзнуть у своїх квартирах

logo
141110_popri_pochatok_opaljuvalnogo_sezonu_lviv_.jpeg


Натомість тепловики кажуть, що панікувати рано – потрібно почекати мінімум три дні, поки заповниться система.

До редакції PRESS-ЦЕНТР звертаються читачі зі скаргами на комунальників. Хоч міська влада Львова і відрапортувала ще два дні тому, що з 10 жовтня стартував опалювальний сезон для населення, а станом на ранок 11 жовтня опалювалися 97% будинків, батареї у квартирах більшості львів’ян і досі холодні. Зокрема, мерзнуть мешканці будинків на вулицях Грінченка, Мазепи, Виговського, Кульпарківська, Торф’яна, Стрийська, на проспекті Чорновола, у мікрорайонах Новий Львів та Сихів тощо.

– Таке враження, що 90% Львова потрапило у тих три відсотки, які не отримують опалення, – нарікають містяни.

У міському управлінні житлово-комунального господарства кореспонденту PRESS-ЦЕНТР пояснили – «опалення увімкнули всюди, просто не всюди воно ще дійшло».

– Коли ви запускаєте котел в особняку, то потрібно годину-дві, аби прогрілася вся система, а у місті ТЕЦ подає тепло до котельні, а котельня вже розприділяє його між кількома десятками будинків, а це не один-два метри відстані. Тож потрібен час, аби заповнилася система, мінімум три дні, лише після того можна про щось говорити, – пояснює в.о. начальника управління ЖКГ Львівської міської ради Сергій Солтис. – Окрім того, труби зараз холодні, тому дорогою вода швидше вистигає, має все прогрітися. А ще опалення в якомусь будинку може не бути через ремонтні роботи або ОСББ вирішило зекономити і прикрутили кран.

Отож львів’янам, схоже, нічого не залишається, як набратися терпіння і чекати. Однак вже потішили синоптики – з понеділка потепліє до 19 градусів, тому не виключено, що опалювальний сезон знову призупинять.  


Реклама

А поділитися?