Попри сильні снігопади гірськолижні комплекси в Карпатах ще не відкрили сезон

logo
39262_popri_silni_snigopadi_girskolizhni_komple.jpeg


На вихідних, 12-13 листопада, на Західній Україні були сильні снігопади, зокрема на Львівщині випадала місячна норма снігу, однак гірськолижні комплекси ще не відкрили курортний сезон.

Як розповіла ZAXID.NET адміністраторка курорту «Захар Беркут», що у Славську, курортний сезон у них розпочнеться у середині грудня. «Треба, щоб було принаймні 40 см снігу. Можливо, ми розпочнемо сезон і раніше, якщо сніг зберігатиметься тривалий час. Згідно з прогнозом погоди, за кілька днів температура повітря підніметься до +5, тому розпочинати сезон зараз немає сенсу», – каже адміністраторка Олена.

У гірськолижному комплексі «Плай» ZAXID.NET також запевнили, що курортний сезон розпочнуть не швидше, ніж через 2 тижні

«Засніження схилів триває, вже більше тижня працюють снігонапилювальні система, а сезон може розпочатись вже найближчим часом, якщо погода і далі буде сприятливою. Цього року, мабуть, курортний сезон розпочнеться найраніше за всю історію існування курорту, адже наразі триває активна підготовка усіх служб і сервісів до прийому туристів», – розповіла речниця ГК «Буковель» Оксана Островська.

Додамо, що, згідно з прогнозами синоптиків, Львівщину накрив циклон, а на найближчий тиждень снігопадів не прогнозують. Температура погоди до кінця тижня підвищиться до 10.


Реклама

А поділитися?