Попри страйк колективу музею «Територія терору» з новою директоркою вже підписали контракт на 5 років

logo
131069_popri_strajk_kolektivu_muzeju_teritorija_.jpeg


Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії з вибору директора музею 2територія терору» та письмового повідомлення голови конкурсної комісії, управлінням культури укладено контракт з Ольгою Гончар терміном на 5 років. Про це повідомляють у прес-службі Львівської міськради.

За результатами розгляду програм розвитку музею кожного з кандидатів, конкурсна комісія рекомендувала на посаду керівника музею обрати Ольгу Гончар, а Ігоря Дерев’яного рекомендували на посаду заступника директора Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору» з наукової роботи. Відповідно до протоколу засідання конкурсної комісії та письмового повідомлення голови конкурсної комісії, управлінням культури укладено контракт з Ольгою Гончар терміном на 5 років.

Як відомо,  7 вересня, відбулось відкрите засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору». Тоді на конкурс не прийшла частина складу конкурсної комісії та один із кандидатів на посаду: вони заявили, що цей конкурс  – поза законом. Згодом в.о. директора музею заявив, що готує позов до суду, а колектив установи погрожує страйком.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...