Порошенко про корупцію в ЗСУ: Нікому не дозволено обкрадати українську армію

logo
110799_poroshenko_pro_korupciju_v_zsu_nikomu_ne_.jpeg


Президент України Петро Порошенко під час візиту до Львівського бронетанкового заводу запевнив, що не потерпить корупцію в лавах Збройних сил України.

“Як верховний головнокомандуючий, як президент України, я нікому не дозволю обкрадати армію, гріти руки на поставках до Збройних сил! Український народ віддає останнє і красти на цьому не дозволено нікому. Це позиція моя, позиція правоохоронних органів, які зараз демонструють рішучі кроки у досягненні у боротьбі з корупцією”, – заявив він у п’ятницю, 14 липня.

Нікому не дозволю обкрадати армію, гріти руки на поставках до Збройних сил! pic.twitter.com/fbLbEsw2nW

— Петро Порошенко (@poroshenko) 14 июля 2017 г.

Окрім того, президент пообіцяв виділити 920 млн грн Львівському бронетанковому заводу на танки, пожежні машини, бронемашини Дозор.

Нагадаємо, що напередодні візиту Порошенка у Львів детективи Національного антикорупційного бюро України затримали представників ЗСУ та керівництво ДП Львівський бронетанковий завод за підозрою в махінаціях.

За версією слідства, чиновники заводу закупили замість нових двигунів для танків Т-72 двигуни, які раніше були у використанні та реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міноборони.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...