Порошенко урочисто відкрив на Львівщині Колодницьке газове родовище

logo
36618_poroshenko_urochisto_vidkriv_na_lvivwini_.jpeg


Він назвав це важливим кроком до енергетичної незалежності України.

У Львові розпочався 16-й міжнародний економічний форум “Львівщина – фабрика Європи” – це знакова подія у сфері бізнесу.  

Про це йдеться у сюжеті програми ТСН.19:30.

Цей захід щороку відвідує дедалі більше підприємців та іноземних інвесторів. Результатами ділової зустрічі стають сотні мільйонів гривень інвестицій та десятки тисяч нових робочих місць.

Економічний форум відвідав і президент України Петро Порошенко. Глава держави відкрив Колодницьке газове родовище, запаливши символічний факел.

Порошенко запевняє, Україну вже не тримають на газовому повідку. За його словами, паливо з Європи та нарощування власного видобутку – це гарантія енергетичної незалежності України.

Читайте також: Порошенко запевнив, що в України достатньо вугілля та газу на зиму

“Сьогодні ми робимо пріоритетним напрямком запуск українського газовидобування. Нарешті держава повернулась обличчям до чесних справжніх українських інвесторів. Саме інвестиційні можливості обговорюють бізнес та влада на економічному форумі у Львові”,  – зазначив президент.

Порошенко наголосив, що цьогоріч уперше після 14-ти кварталів економічного падіння, країна продемонструвала впевнене зростання.

“У 2016 році ми маємо вже перші, але переконливі ознаки запроваджених реформ, реформ по децентралізації і бюджетна децентралізація на согоднішній день принесла реальні гроші місцевим бюджетам. Бюджети міст зросли в двічі за 2 роки, бюджети розвитку зросли в 5 разів”, – додав він.

Львівщина – серед лідерів економічного зростання. Цьогоріч в області відкрили два великих заводи з іноземними інвестиціями та створили 10 тисяч робочих місць.

Унікальну програму підтримки підприємництва за назвою “Країна успішного бізнесу” презентує на економічному форумі Приватбанк.

Читайте також: Гройсман назвав українські галузі, в які скоро надійдуть інвестиції зі США

Своєю чергою, банкіри певні, якщо місцева влада підтримає бізнесменів-початківців, то це поліпшить інвестиційний клімат та сприятиме відкриттю нових підприємств. Ідеться про компенсацію певної суми за створення нового робочого місця.

“Ми говоримо про суму десь 30 тисяч гривень за 1 робоче місце, економічний ефект для бюджету полягає у тому, що як тільки новий працівник починає отримувати заробітну плату, починається відрахування в бюджет, зменшується виплати по безробіттю таким чином ці 30 тисяч гривень повертаються в бюджет максимум за рік”, – розповідає керівник напрямку “Обслуговування малого та середнього бізнесу” ПриватБанку Олександр Ніколенко.

За словами фінансиста, в Україні вже є приклади ефективної роботи такої програми – це місто Покровське Донецької області. Саме там місцева влада сама ініціювала фінансову підтримку підприємців-початківців.

Кореспонденти ТСН Наталка Волосацька та Олександр Бригадир.

ТСН. 19:30
Сьогодні, 20:06

Результатами ділової зустрічі стають сотні мільйонів гривень інвестицій та десятки тисяч нових робочих місць. Економічний форум відвідав Петро Порошенко: відкрив Колодницьке газове родовище, запаливши символічний смолоскип. Унікальну програму підтримки підприємництва за назвою “Країна успішного бізнесу” презентує на економічному форумі ПриватБанк.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...