Порошенко відвідав Львівський бронетанковий завод

logo
110846_poroshenko_vidvidav_lvivskij_bronetankovi.png


14 липня, 2017 – 19:37

Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

Глава держави відвідав Львівський бронетанковий завод, де оглянув гусеничну пожежну машину (ГПМ 72) виробництва підприємства, аналогів якій в Україні немає, та інші зразки техніки. Опісля Президент звернувся з промовою до присутніх.

«920 мільйонів гривень – саме стільки має отримати Львівський бронетанковий завод, – зазначив Президент. – Ці кошти – не не лише на танки, не лише на пожежні машини… Двадцять  «Дозорів», зразки яких – зараз за моєю спиною, потраплять у війська, і мені дуже приємно чути відгуки військових про високу якість вашої роботи».

Глава держави відзначив загалом великі зусилля «Оборонпрому», котрий  переходить часом на тризмінний режим роботи, щоби забезпечувати потреби Збройних Сил.

Також, як Верховний Головнокомандувач і як Президент України, Петро Порошенко особливо наголосив на тому, що нікому не дозволить обкрадати армію і нікому не дозволить «гріти рук» на поставках до Збройних Сил. «На армію український народ віддає останнє, і ми не дозволимо красти, – сказав Петро Порошенко. –  Це позиція моя і позиція правоохоронних органів, які вживають особливих заходів для боротьби з корупцією. Ви мали можливість побачити це цього тижня у парламенті…».

Президент Петро Порошенко заявив і про те, що львівській Національній академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного не загрожує реформування чи скорочення навчальних дисциплін.  « Гордістю міста, гордістю області і гордістю країни є Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, – сказав Президент. – Для мене надзвичайно важливо, що вісім випускників академії стали Героями України. На сьогоднішній день це кожен шостий Герой, котрий отримав це високе звання в бою за останні три роки». За словами Президента, він дуже радий, що зростає престиж професії військового. І не тільки – збільшується загальне число охочих стати військовими і, зокрема, отримати освіту у Львівській академії.  «Жодного курсанта і жодного викладача з академії не заберуть», – пообіцяв Президент. І «привітав» деяких політиків, котрі намагалися створити для Львівської академії віртуальну проблему. Отже, наголосив Глава держави, створення інституту з підготовки танкістів у Харкові ніяк не позначиться на академії сухопутних військ у Львові і відповідні факультети тут діятимуть і надалі.

Разом із Президентом на бронетанковий завод прибули віце-прем`єр Геннадій Зубко, міністр оборини Степан Полторак, голова Львівської ОДА Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...