Поруч із селом Страдч закладено нову церкву

logo
35176_poruch_iz_selom_stradch_zakladeno_novu_ce.jpeg


У суботу, Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій відвідав парафію Собору Пресвятої Богородиці у с. Великополе (Яворівського району) і звершив чин освячення наріжного каменя майбутнього храму, який буде перебудовано з приміщення колишньої школи.

На місці майбутнього храму Архіпастиря зустрічав настоятель парафії протоієрей Роман Якимовський. Отець Роман звернувся до очільника єпархії з вітальним словом.

Після чину освячення, духовенство урочисто перенесло камінь до підмурку стін майбутнього храму, де його разом із капсулою Владика Димитрій спільно з настоятелем вклали у спеціально приготовлене місце.

Високопреосвященний митрополит Димитрій окропив освяченою водою місце будівництва церкви, а також духовенство і вірян. Після відпусту Архіпастир виголосив повчальне слово.

Своєю чергою, повідомляє прес-служба Львівсько-Сокальської єпархії, зі словом подяки за відвідини та звершене богослужіння на адресу очільника єпархії звернувся настоятель парафії. Насамкінець Владика Димитрій наділив усіх присутніх архіпастирським благословенням.


Реклама

А поділитися?